estatesahelaftab

اخذ اقامت اسپانيا 96/12/06

اخذ اقامت اسپانيا:
ساحل آفتاب قصد دارد  شما را با راههاي اخذ اقامت كشور اسپانيا از طريق سرمايه گذاري در اسپانيا اشنا كند ، از آنجائيكه اسپانيا عضو اتحاديه اروپاست اخذ اقامت اسپانيا به معني كليد ورود به ساير كشورهاي عضو اين اتحاديه مي باشد كه  مي توان به خريد ملك به عنوان آسان ترين گزينه اشاره كرد. خريد ملك تضمين اخذ ويزاهاي بلند مدت و شرايط لازم اخذ اقامت براي مالك و اعضاي خانواده است .  همانطور كه مي دانيد اقتصاد نوپاي اسپانيا در حوزه اروپا براي انطباق و يكپارچگي با ديگر كشورهاي اين منطقه نياز به جذب سرمايه هاي خارجي دارد، به همين دليل افراد خارجي كه متقاضي خريد خانه در اين كشور مي باشند،  مي توانند در ازاي خريد ملك با رقم پايين تر از  500/000,يورو (با توجه به بودجه خريدار و تناسب بين تعداد اعضاي خانواده و وسعت ملك)  اقامت اين كشور را اخذ نمايند ، و علاوه بر اقامت اسپانيا از مزاياي اقامت در اتحاديه اروپا استفاده كرده وبه صورت قانوني در كشور اسپانيا به كسب و كار و زنگي بپردازند.

يكي ديگر از راه هاي مهاجرت به اين كشور از طريق سرمايه گذاري با خريد ملك به مبلغ بيش از  500/000هزار يورو مي باشد كه به اقامت طلايي (Gold Residency ) معروف است. مزيت اين روش اخذ اقامت دائم بدون قيد و شرط است و حتي شرط اقامت در اسپانيا جهت تمديد اين نوع اقامت را نيز ندارد.

خريد ملك با چنين شرايط استثنائي نه تنها يك سرمايه گذاري مطمئن براي شماست بلكه قدمي محكم جهت اخذ اقامت اروپا براي شما و خانواده تان خواهد بود.

ساحل آفتاب با ارائه پكيج كامل مسافرتي  در قالب فروش ملك در اسپانيا  شامل : اخذ ويزا ، ترانسفر ، رزرو هتل ، گشت بازديد پروژه ها ، انتخاب وكلاي زبده ، راهنماي فارسي زبان ، ايجاد قرار و هماهنگي هاي لازم جهت انجام مراحل قانوني خريد ،از ابتداي مرحله خريد تا انتها يعني اخذ اقامت اروپا براي شما و خانواده همراه و همگام تان خواهد بود.

ساحل آفتاب در خدمت شماست تا شما را براي دستيابي به اموال و مستغلات اروپايي نظير ويلا –خانه مسكوني-آپارتمان- پنت هوس-زمين و يا موارد تجاري-بازرگاني هدايت نمايد.

ما مي توانيم در شناسايي و ارزيابي فرصت هاي توسعه سرمايه گذاري –خريد زمين-طراحي و ساخت  -برآورد مالي-مديريت پروژه- -فروش و خدمات پس از فروش جهت توسعه سرمايه گذاري مشاور شما باشيم.

دولت اسپانيا با حمايت از صنعت توريسم و صنعت ساختمان امكاناتي خاص و شرايطي ايده آل جهت رفاه و آسايش گردشگران به ويژه در مناطق جنوبي اين كشور از جمله  كوستا دل سول  ايجاد نموده است .

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

estate.sahelaftab.com
02188656892


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۰۵:۴۴:۰۹ توسط:estatesahelaftab موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا 96/12/02

اقامت اروپا

چگونه به شكل قانوني اقامت اروپا بگيريم؟

اگر بيش از 90 روز در يك كشور با ويزاي شنگن بمانيد چه خواهد شد؟

حقيقتا داشتن اقامت بيش از 90 روز با ويزاي شنگن در اتحاديه اروپا كاري بسيار دشوار است ولي راه هايي وجود دارد.

قانون شنگن مي گويد كه شما نمي توانيد بيش از 90 روز در يكي از كشور هاي حوزه اتحاديه اروپا اقامت داشته باشيد. اگر اين كار را انجام دهيد مجرم شناخته خواهيد شد و تبعيد مي شويد. اينكه در كدام كشور اقامت شما بيش از 90 روز طول بكشد برخوردها متفاوت است. در كشور هايي مانند آلمان، هلند، لهستان و سوئيس حتي با يك روز اضافه ماندن شما به شدت برخورد مي شود و قوانين سرسختانه اي دارند.

كسي كه بيش از 3 ماه در حوزه شنگن بماند مهاجر غير قانوني تلقي مي شود. اما برخي از كشور ها مانند فرانسه، ايتاليا، اسپانيا و يونان ماندن چند روز اضافه تر خيلي مشكلي براي شما به وجود نمي اورد. ولي نبايد زياد از حد باشد. نهايتا يك هفته تا 10 روز اضافه تر مشكلي ندارد.

آيا امكان تمديد مدت ويزاي شنگن و اقامت در اروپا هست؟

در جواب اين سئوال بايد گفت خير. ويزاي توريستي تنها 90 روز اعتبار خواهد داشت. البته در اين خصوص مذاكرات زيادي در اتحاديه اروپا انجام شده ولي هنوز اين شرايط براي تمديد وجود ندارد.

راه هاي اقامت طولاني تر در منطقه شنگن چيست؟

خوب اگر در هر صورت تمايل داريد كه در اين مناطق بيشتر از 90 روز بمانيد بايد شرايط خود را تغيير ددهيد.راه هاي زير براي علاقمندان به اقامت بيش ا 90 روز در اتحاديه اروپا و منطقه شنگن پيشنهاد داده مي شود كه براي هر كدام بهتر است مطالعات بيشتري انجام دهيد:

 • ويزاي شغلي دريافت كنيد
 • ويزاي اقامت بلند مدت بگيريد
 • ويزاي دانشجويي و يا دانش آموزي بگيريد
 • يك كسب و كار شخصي در اروپا راه اندازي كنيد
 • با يك نفر از اهالي كشور هدف خود ازدواج كنيد.

البته براي اقامت دائمي در اروپا راه هايي مانند سرمايه گذاري و خريد ملك و مستغلات و شراكت و ثبت شركت و … هم وجود دارد كه همگي بايد با شرايط شما بررسي شوند.

از اين رو اگر قصد دريافت ويزاي 90 روزه شنگن را داريد و يا خواهان اقامت توريستي بيش از 90 روز در حوزه شنگن هستيد بهترين راه خروج از منطقه شنگن و ورود مجدد به اين منطقه و يا 5 پارامتر بالا مي باشد.

اما اگر هدف شما زندگي و اقامت دائمي در اروپا است بايد راه هاي ديگري را امتحان كنيد. براي اين منظور مشاورين و متخصصين داخلي و اروپاييسياحتگران ساحل آفتاب شما را ياري خواهند كرد.

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

estate.sahelaftab.com
02188656892


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ اسفند ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۲۳:۲۴ توسط:estatesahelaftab موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا 96/11/30

اقامت اروپا

چگونه به شكل قانوني اقامت اروپا بگيريم؟

ويزاي شنگن چيست؟

ويزاي شنگن نوعي ويزاي توريستي مرتبط به كشور هاي اتحاديه اروپا است كه اعتبار 90 روزه دارد. 26 كشوري كه از اين ويزا استفاده مي كنند را كشور هاي عضو اتحاديه اروپا مي نامند.

كشور هاي حوزه شنگن يك موافقت نامه ويزاي بدون مرز دارند كه به ساكنين اين كشور ها و افرادي كه به اين كشور ها با ويزا شنگن وارد مي شوند اجازه مي دهد به هر يك از اين كشور ها بدون نياز به ويزايي ديگر و بدون محدوديت در مرز رفت و امد داشته باشند. اساسا اينگونه به نظر مي رسد كه آنها يك كشور هستند و شما به راحتي و بدون دردسر مي توانيد به همه مناطق اتحاديه اروپا سفر كنيد.

افراد غير اتحاديه اروپايي نيز بايد ويزا شنگن دريافت كنند. انها 90 روز فرصت دارند و مجاز هستند تا در اين منطقه بمانند و به تفريح و تجارت بپردازند. در اين 180 روز نيازي به تمديد و يا پيگيري براي شرايط ويزاي خود را نداريد ولي در روز 181 ديگر شما مجاز به ماندن در اين اتحاديه نخواهيد بود و بايد ويزاي خود را تمديد كرده و يا اقامت دائم بگيريد. براي دريافت ويزاي شنگن بايد از كشور خودتان اقدام نماييد.

اقامت توريستي بيش از 90 روز در اروپا

بسياري از كشور هاي عضو اتحاديه اروپا به توريست ها اجازه مي دهند كه تا 90 روز در كشور انها باقي بمانند.  بنابراين يكي از راحت ترين راه ها  براي اينكه بيش از 90 روز براي گردشگري در اتحاديه اروپا با ويزاي شنگن بمانيد اين است كه در يك كشور مثلا انگلستان 90 يا 60 روز بمانيد و بعدا به كشور ديگركه عضو اتحاديه اروپا نيست برويد و 60 تا 90 روز در انجا باقي بمانيد و و مجددا براي بازديد از يك كشور در حوزه شنگن ويزاي خود را تمديد كنيد. در اين حالت بايد شما چند كشور را بازديد كنيد . همه كشور هاي اروپايي جزو اتحاديه اروپا و حوزه شنگن نيستند. بنابر اين همه چيزي كه نياز داريد بازديد از كشور هايي است كه در اين حوزه قرار ندارند و شما مي توانيد پس از مدتي دوباره با ويزاي شنگن به محدوده شنگن بازگرديد.

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

estate.sahelaftab.com
02188656892


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۲۵:۱۵ توسط:estatesahelaftab موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا 96/11/29

اقامت اروپا

چگونه به شكل قانوني اقامت اروپا بگيريم؟

بسياري از افراد علاقه زيادي دارند تا بتوانند شرايط زندگي در اروپا را پيدا كنند و هموراه به دنبال راه هايي براي داشتن اقامت در اروپا هستند. برخي ابتدا به اين قاره و يكي از كشور هاي ان سفر مي كنند و سپس راهكارهاي اقامت در كشور مرود نظر خود را دنبال مي كنند و برخي قبل از اقدام به سفر اروپايي خود به دنبال دريافت اقامت در يك كشور هستند.

اما سئوالي كه هزاران و يا بهتر است بگوييم ميليون ها نفر با آن مواجه هستند اين است كه چگونه بايد شرايط اقامت قانوني در يك كشور اروپايي را به دست بياورند. اين در حالي است كه ويزاي شنگن نهايتا براي 90روز صادر مي شود و بيش از اين مدت امكان اقامت براي هر فردي وجود ندارد.

چگونه بيش از 90 روز در اروپا اقامت داشته باشيم؟

براي اقامت بيش از 90 روز در اروپا راه هاي مختلفي وجود دارد. اين بستگي به كشور هاي مختلف و شرايط قانوني انها دارد ولي در هر صورت اروپا بصورت يك اتحاديه واحد به نام اتحاديه اروپا در بسياري از موارد قانون گذاري مي شود و اين موضوع در تعيين راه هاي اقامت يكنواخت و قانوني تعريف شده در بسياري از كشور ها هم تاثير گذار بوده است هر چند اقامت در هر كشور نهايتا به قوانين و مقررات داخلي خود ان كشور منحصر مي شود.

در اين مطلب به دنبال اين هستيم كه راه هاي اقامت اروپا را كه به شما اجازه مي دهد بيشتر از 90 روز در اروپا اقامت داشته باشيد با هم بررسي كنيم. اما قبل از آن توجه به چند نكته مهم ضروري است: اول اينكه هر چند اروپا داراي اتحاديه اي قدرتمند است ولي نهايتا اروپا يك كشور جامع نيست و هر كشور براي خود قوانين و مقررات خاص صدور ويزا و اقامت را دارد. اما با اين وجود 26 كشور در اتحاديه اروپا هستند كه همه اين كشور ها از ويزاي شنگن استفاده مي كنند. دريافت اين ويزا مطابق با استاندارد ها و قوانين اتحاديه اروپا تعيين مي شود. اقامت 90 روزه در اروپا هم جزو مقررات ويزاي شنگن است. البته اين موضوع براي برخي كشور هايي كه فعلا در اتحاديه اروپا هستند و قرار است در اينده بيرون بروند مانند انگلستان و ايرلند متفاوت است. اما اقامت در هر كشور قوانين متفاوتي دارد.

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

estate.sahelaftab.com
02188656892


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۴۸:۵۸ توسط:estatesahelaftab موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا 96/11/28

اخذ اقامت اسپانيا:

مزاياي خريد ملك در اسپانيا :

خريد خانه در اسپانيا

مزاياي خريد ملك در اسپانيا:

براي خريد مسكن و خانه مراقب سرمايه خود باشيد. افراد سود جو كه چشم به سرمايه شما را دارند همه جا در كمين خواهند بود . بنابر اين توصيه مي شود از افراد و شركت هاي ثبت شده و معتبر براي فرآيند خريد خود مشاوره دريافت نماييد. شركت ساحل آفتاب با استفاده از افراد كارآزموده و خبره كه داراي سال ها تجربه و تخصص در اين زمينه مي باشند و همچنين با توجه به داشتن قرارداد انحصاري با پروژه ها به شما اطمينان خواهد داد تا خريد تضميني و بي دردسري داشته باشيد .

قيمت خانه در اسپانيا

بهترين راه هاي دريافت اقامت اسپانيا كه 100 درصد تضميني مي باشد سرمايه گذاري در بازاراملاك اسپانيا مي باشد. شما با داشتن تمكن مالي مناسب و با خريدهرنوع از مستغلات اعم از خانه ، آپارتمان، ويلا، املاك تجاري حتي زمين يا سرمايه گذاري در پروژه هاي در حال ساخت به راحتي مي توانيد پس از اخذ اقامت اسپانيا در اين كشور آينده رويايي را براي خود و فرزندانتان متصور شويد.

بي شك همه جاي دنيا همانند ايران قيمت خانه ها بر اساس شرايطي تعيين مي شود و هر منطقه با منطقه ديگر تفاوت قيمت دارد. مسائلي مانند موقعيت مكاني، دسترسي ها ، آب  و هوا و همچنين  بزرگي و كوچكي خانه ، مستقل بودن و نبودن ، امكانات داخلي و خارجي و...  تاثير بسزايي در قيمت املاك دارد.

براي مشاوره و خريد ملك در اسپانيا  مي توانيد با تماس با كارشناسان و متخصصين سياحتگران ساحل آفتاب ضمن دريافت مشاوره رايگان در هر منطقه اي از اين كشور مستغلات مورد نظر خود را خريداري نماييد .

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

estate.sahelaftab.com
02188656892


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۵:۵۱:۵۸ توسط:estatesahelaftab موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا 96/11/25

اخذ اقامت اسپانيا:

مزاياي خريد ملك در اسپانيا :

خريد خانه در اسپانيا

مزاياي خريد ملك در اسپانيا:

با سرمايه گذاري و خريد خانه در اسپانيا ضمن اقامت در اين كشور و دريافت شهروندي اين كشور مي توانيد ويزاي شنگن را نيز دريافت نماييد كه اين موهبت به شما اين اجازه را خواهد داد تا با در اختيار داشتن يك اتومبيل شخصي به راحتي بين همه كشور هاي اروپايي جزء اتحاديه اروپا رفت و آمد كرده و تعطيلات آخر هفته خود را در هر يك از كشور هاي اروپايي كه مايل باشيد بگذرانيد .  همچنين كودكان شما مي توانند در بهترين مدارس اروپايي تحصيل كرده و از بهترين امكانات آموزشي و ورزشي بهره مند شوند .

براي خريد خانه در اسپانيا بهترين راه اعتماد به مشاورين و متخصصين سياحتگران ساحل آفتاب مي باشد تا با پشتوانه چندين ساله و شناخت كامل به موقعيت هاي جغرافيايي و امكانات شهرك هاي توريستي و اقامتي اين كشور و همچنين با توجه به بودجه شما بهترين ها را براي شما پيشنهاد و خريداري نمايند. به اين منظور شما بايد ابتدا با مشاوره كارشناسان ما ملك مورد نظر خود را در هر يك از مناطقي كه دوست داريد انتخاب نماييد . سپس ملك مورد نظر كارشناسان ما توسط موسسات رسمي و صاحب صلاحيت قيمت گذاري خواهند كرد و ميزان مبلغ مورد نظر براي  بيعانه  و رزرو خانه مورد نظرتان را پرداخت خواهيد نمود . اين مبلغ اصولا بين 3 تا 6 هزار يورو تخمين زده مي شود .

حال اگر خانه مورد نظر شما بصورت پيش فروش باشد بايد 10 درصد و يا نهايتا 30 درصد مبلغ خانه و ملك را به عنوان پيش پرداخت تا اتمام ساخت ملك پرداخت نماييد و اگر خانه تكميل شده و ساخته شده باشد بايد خانه خود را پس از پرداخت بيعانه نهايتا تا سه ماه بعد در محضري معتبر تحويل بگيريد . براي اين منظور و براي اطمينان از معامله خود بايد شماره اي تحت عنوان NIE از اداره پليس منطقه مورد نظر دريافت نماييد.

هر چند طرق ديگري نيز براي دريافت حق شهروندي و اقامت در اسپانيا وجود دارد ولي براي افرادي كه توانايي پرداخت پيش پرداخت مورد نظر را دارند خريد خانه و ملك بهترين راه دريافت اقامت با شرايط شهروندي اين كشور مي باشد. فراموش نكنيد با خريد خانه در اسپانيا نه تنها مشكلات مكان براي زندگي را در اين كشور نخواهيد داشت كه اقامت خودرا هم 100 درصدي خواهيد كرد.

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

estate.sahelaftab.com
02188656892


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۴۰:۴۵ توسط:estatesahelaftab موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا 96/11/23

اخذ اقامت اسپانيا:

مزاياي خريد ملك در اسپانيا :

خريد خانه در اسپانيا

مزاياي خريد ملك در اسپانيا:

 • گشايش حساب بانكي و اخذ كارت هاي اعتباري
 • دريافت NIE Number (شماره فردي ماليات اسپانيا)
 • اخذ اقامت
 • اخذ ويزاهاي بلند مدت شينگن از سفارت اسپانيا براي صاحبان ملك و كليه اعضاء خانواده و به تبع آن تردد در كليه كشورهاي عضو حوزه شينگن امكان پذير مي باشد.
 • مالكيت 100% ملك به نام خريدار (عرصه و عيان)
 • سهولت در اخذ ويزاي آمريكا و انگلستان از طريق سفارتهاي كشورهاي ذكر شده در اسپانيا
 • استفاده از خدمات تحصيلي ، درماني و… براي كليه اعضاي خانواده
 • زندگي در يك كشور امن و زيبا با آب و هواي بي نظير
 • سبك زندگي بسيار بالا (high quality life style)
   

براي خريد خانه در اسپانيا شهرك هاي توريستي زيادي در شهر هاي مختلف اين كشور احداث شده است كه از آن جمله مي توان به موارد زير اشاره نمود :
ماربيا (Marbella) ، آلكانته (Alicante )  ، بيندروم ( Benidorm ) ،آلتئا (Altea )  ،گران آلاكانت (Gran Alacant)  ، سانتا پلا (Santa poula ) لا مارينگ (La Maring ) گواردمار (Guardamar ) الچه ( Elche ) تربيخا (Torrevieja ) سيوداد گوسيدا (Ciudad Quesada ) اوريگولا كوستا ( Origuela غير مجاز مي باشدta  سان پدرو (San Pedro ) پينتار ( Pinatar ) سان جاوير (San Javier ) لوس الكازرايس ( Los Alcazares ) ما ميمورا (Mar Memorera ) لا مانگا ( La Manga ) مايوركا ( Murcia ). البته بهترين شرايط در  شهرهاي مالاگا– بارسلونا ومادريد مي باشد.

يكي ديگر از شرايط مناسب خريد خانه در اسپانيا امكان پيش خريد مسكن در اين كشور مي باشد . اغلب شهرك هاي توريستي اسپانيا  خانه هاي خود را بصورت پيش فروش هم واگذار مي كنند و خوشبختانه گروه سياحتگران ساحل آفتاب با در همه اين شهرك ها امكان پيش خريد ملك مورد نظر مشتريان خود را دارد . اين شهرك ها در بهترين موقعيت توريستي و تجاري كشور اسپانيا واقع شده اند و به راحتي به بزرگترين و بهترين بزرگراه ها كه به سرتا سر اروپا دسترسي دارند وصل مي شوند .آب و هوا در اكثر اين مناطق با داشتن 340 روز آفتابي و دماي حداقل 11 و حداكثر 23 درجه در بيشتر روز هاي سال از بهترين نوع آب و هوايي در كل دنيا محسوب مي شود. به دليل ساخت و ساز هاي مدرن و لوكس و قيمت بسيار مناسب  عمده اين مناطق مورد توجه خود اروپاييان و ساير متقاضيان نقاط ديگر دنيا مي باشد .

براي خريد خانه در هر يك از اين مناطق مي توانيد با قيمت كمتر از 200 هزار يورو اقدام فرموده و اين خانه ها را حتي پيش خريد نماييد.

در اين شهرك ها تمامي امكانات مورد نياز به هبترين وجه ممكن پيش بيني و ايجاد شده است مانند رستوران ، كافي شاپ ، كلوپ هاي ورزشي ،  امكانات تفريحي و رفاهي ، استخر ، زمين گلف ، نايت كلوپ ، بهترين مراكز آموزشي و مدرسه هاي پيشرفته ، و … و با دسترسي مناسب به بزرگراه ها و راه آهن سراسري و مركز شهرهاي بزرگ اسپانيا .

 

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

estate.sahelaftab.com
02188656892


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۲۰:۳۶ توسط:estatesahelaftab موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا 96/11/19

اخذ اقامت اسپانيا:

مزاياي خريد ملك در اسپانيا :

خريد خانه در اسپانيا

هميشه يكي از بهترين راه هاي اخذ اقامت در كشور هاي اروپايي همانند اسپانيا سرمايه گذاري در اين كشور ها با مبالغ مشخص و تعريف شده در قوانين اين كشور ها مي باشد . اسپانيا به عنوان يكي از قطب هاي گردشگري و صنعتي اروپا و به دليل جاذبه هاي گردشگري و آب و هواي بسيار خوب همواره يكي از كشور هاي مورد توجه سرمايه گذاران در اين كشور بوده است ولي چه چيزي بهتر از خريد خانه و انجام يك سرمايه گذاري مطمئن در اين كشور است ؟ خانه از نظر ارزش هيچگاه افول نخواهد كرد حتي در كشور هاي اروپايي هميشه داراي ارزش افزوده بوده است .

خريد خانه هميشه براي سرمايه گذاران در كشور هاي ديگر بهترين راه و به نفع آنها مي باشد .اين روش مطمئن ترين راه براي  دريافت اقامت اروپايي و اسپانيا مي باشد. اسپانيا به تازگي  شرايط ركود اقتصادي را پشت سر گذاشته است و ملك در اين كشور دوباره جان تازه اي گرفته است . بنابر اين امن ترين راه سرمايه گذاري در اين كشور قطعا خريد خانه و ملك مي باشد . در سال 2015 قيمت ملك در اسپانيا و پس از بحران هاي اقتصادي اين كشور بصورت پلكاني شروع به رشد كرد  تا جايي كه در پايان اين سال قيمت ملك و خانه حدود 7 درصد افزايش را نشان مي داد .

ضمن اينكه شما با اين كار 3 هدف بزرگ را محقق كرده ايد. اول سرمايه گذاري لازم را در اسپانيا انجام داده ايد ، دوم جايي براي زندگي براي خود فراهم نموده ايد و سوم و مهمتر اينكه اقامت خود و خانواده تان را تضمين نموده ايد . براي مشاوره و خريد ملك در اسپانيا  مي توانيد با تماس با كارشناسان و متخصصين سياحتگران ساحل آفتاب ضمن دريافت مشاوره رايگان در هر منطقه اي از اين كشور مستغلات مورد نظر خود را خريداري نماييد .

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

estate.sahelaftab.com
02188656892


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۴۰:۰۶ توسط:estatesahelaftab موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا 96/11/19

اخذ اقامت اسپانيا:

مزاياي خريد ملك در اسپانيا :

خريد خانه در اسپانيا

هميشه يكي از بهترين راه هاي اخذ اقامت در كشور هاي اروپايي همانند اسپانيا سرمايه گذاري در اين كشور ها با مبالغ مشخص و تعريف شده در قوانين اين كشور ها مي باشد . اسپانيا به عنوان يكي از قطب هاي گردشگري و صنعتي اروپا و به دليل جاذبه هاي گردشگري و آب و هواي بسيار خوب همواره يكي از كشور هاي مورد توجه سرمايه گذاران در اين كشور بوده است ولي چه چيزي بهتر از خريد خانه و انجام يك سرمايه گذاري مطمئن در اين كشور است ؟ خانه از نظر ارزش هيچگاه افول نخواهد كرد حتي در كشور هاي اروپايي هميشه داراي ارزش افزوده بوده است .

خريد خانه هميشه براي سرمايه گذاران در كشور هاي ديگر بهترين راه و به نفع آنها مي باشد .اين روش مطمئن ترين راه براي  دريافت اقامت اروپايي و اسپانيا مي باشد. اسپانيا به تازگي  شرايط ركود اقتصادي را پشت سر گذاشته است و ملك در اين كشور دوباره جان تازه اي گرفته است . بنابر اين امن ترين راه سرمايه گذاري در اين كشور قطعا خريد خانه و ملك مي باشد . در سال 2015 قيمت ملك در اسپانيا و پس از بحران هاي اقتصادي اين كشور بصورت پلكاني شروع به رشد كرد  تا جايي كه در پايان اين سال قيمت ملك و خانه حدود 7 درصد افزايش را نشان مي داد .

ضمن اينكه شما با اين كار 3 هدف بزرگ را محقق كرده ايد. اول سرمايه گذاري لازم را در اسپانيا انجام داده ايد ، دوم جايي براي زندگي براي خود فراهم نموده ايد و سوم و مهمتر اينكه اقامت خود و خانواده تان را تضمين نموده ايد . براي مشاوره و خريد ملك در اسپانيا  مي توانيد با تماس با كارشناسان و متخصصين سياحتگران ساحل آفتاب ضمن دريافت مشاوره رايگان در هر منطقه اي از اين كشور مستغلات مورد نظر خود را خريداري نماييد .

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

estate.sahelaftab.com
02188656892


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۴۰:۰۰ توسط:estatesahelaftab موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا 96/11/19

اخذ اقامت اسپانيا:

مزاياي خريد ملك در اسپانيا :

خريد خانه در اسپانيا

هميشه يكي از بهترين راه هاي اخذ اقامت در كشور هاي اروپايي همانند اسپانيا سرمايه گذاري در اين كشور ها با مبالغ مشخص و تعريف شده در قوانين اين كشور ها مي باشد . اسپانيا به عنوان يكي از قطب هاي گردشگري و صنعتي اروپا و به دليل جاذبه هاي گردشگري و آب و هواي بسيار خوب همواره يكي از كشور هاي مورد توجه سرمايه گذاران در اين كشور بوده است ولي چه چيزي بهتر از خريد خانه و انجام يك سرمايه گذاري مطمئن در اين كشور است ؟ خانه از نظر ارزش هيچگاه افول نخواهد كرد حتي در كشور هاي اروپايي هميشه داراي ارزش افزوده بوده است .

خريد خانه هميشه براي سرمايه گذاران در كشور هاي ديگر بهترين راه و به نفع آنها مي باشد .اين روش مطمئن ترين راه براي  دريافت اقامت اروپايي و اسپانيا مي باشد. اسپانيا به تازگي  شرايط ركود اقتصادي را پشت سر گذاشته است و ملك در اين كشور دوباره جان تازه اي گرفته است . بنابر اين امن ترين راه سرمايه گذاري در اين كشور قطعا خريد خانه و ملك مي باشد . در سال 2015 قيمت ملك در اسپانيا و پس از بحران هاي اقتصادي اين كشور بصورت پلكاني شروع به رشد كرد  تا جايي كه در پايان اين سال قيمت ملك و خانه حدود 7 درصد افزايش را نشان مي داد .

ضمن اينكه شما با اين كار 3 هدف بزرگ را محقق كرده ايد. اول سرمايه گذاري لازم را در اسپانيا انجام داده ايد ، دوم جايي براي زندگي براي خود فراهم نموده ايد و سوم و مهمتر اينكه اقامت خود و خانواده تان را تضمين نموده ايد . براي مشاوره و خريد ملك در اسپانيا  مي توانيد با تماس با كارشناسان و متخصصين سياحتگران ساحل آفتاب ضمن دريافت مشاوره رايگان در هر منطقه اي از اين كشور مستغلات مورد نظر خود را خريداري نماييد .

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

estate.sahelaftab.com
02188656892


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ساعت: ۱۱:۳۹:۵۴ توسط:estatesahelaftab موضوع: