estatesahelaftab

اخذ اقامت اسپانيا96/9/27

اخذ اقامت اسپانيا:

نرخ بازگشت سرمايه در اسپانيا

نكاتي مهم براي سرمايه گذاري مستقيم در اسپانيا

باز بودن فرصت سرمايه گذاري در اسپانيا

دولت اسپانيا به خوبي ارزش سرمايه گذاري خارجي و اهميت اقتصادي جذب هر چه بيشتر اين سرمايه گذاران را مي داند. تغييرات قابل ملاحظه و زيادي در مقررات اسپانيا براي سرمايه گذاري و ارز خارجي در سال 2004 به تصويب رسيد. در قانون اسپانيا اجازه سرمايه گذاري در اين كشور تا 100 درصد مالكيت  صاحبان سهام و تغييرات سرمايه در اين كشور را ايجاد كرده است

بيشترين سرمايه گذاري در اسپانيا توسط بريتانيا انجام شده و حدود 40 درصد از سرمايه گذاري هاي خارجي اسپانيا توسط بريتانيا انجام شده است.در اين بين المان 24 درصد، هلند 14 درصد، و امريكا 0.75 درصد سهم سرمايه گذاري دارندانجمن مستقل مادريد به تنهايي 84.4 درصد از كل سرمايه گذاري ها را به خود اختصاص داده و ممنطقه كاتالونيا هم حدود 6.8 درصد سرمايه گذاري را پذيرفته است.

عمده سرمايه گذاري صورت گرفته توسط شركت ها در حوزه هاي توليد و توزيع برق، املاك، خدمات مالي، ساخت و ساز، توليد و مواد شيميايي بوده است.

در اوريل سال 1999 فرمان سلطنتي اسپانيا نياز به مجوز دولتي براي سرمايه گذاري در اسپانيا را لغو كرد. البته اين دستور در حوزه فعاليت هاي ملي و انهايي كه به طور مستقيم به دفاع ملي مربوط مي شدند مانند كارخانه هاي توليد اسلحه را همچنان شامل مي شود. اين فرمان باعث شرايط بهتري براي سرمايه گذاري خارجي اين كشور در بخش هاي مختلف زا جمله حمل و نقل و ارتباطات شد. همچنين اين فرمان تمامي اشكال و محدوديت هاي كارگزاري هاي ورود سرمايه به اسپانيا را حذف و شرايط گردش مالي براي سرمايه گذاران را تسهيل و سرمايه هاي اسپانيا را به خارج از اسپانيا متصل كرد.

در حال حاضر قانون اسپانيا از رهنمود هاي اتحاديه اروپا و دستور العمل ها و قوانين سرمايه گذاري اين اتحاديه پيروي مي كند  كه موجب شده است محدوديت هاي سرمايه گذاري در كشور هاي عضو اين اتحاديه براي ساير كشور ها كمتر شود و سرمايه گذاران را به جاي مليت انها با محل اقامتشان طبقه بندي مي كنند.

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

estate.sahelaftab.com
02188656892

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۴:۵۵:۴۵ توسط:estatesahelaftab موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا96/9/26

اخذ اقامت اسپانيا:

شرايط قانوني سرمايه گذاري در اسپانيا:

شرايط مالياتي فروش ملك در اسپانيا

براي خريد ملك خود بايد از شرايط و بدهي هاي مالياتي فروشنده اطمينان پيدا كنيد براي اين موضوع مي توانيد با كارشناسان و وكلاي محلي و يا با وكلاي سياحتگران ساحل افتاب در ارتباط باشيد.. توصيه ما به شما استفاده از وكيل متخصص در اين حوزه مي باشد.

مالياتي كه بايد فروشنده پرداخت نمايد ماليات بر درامد سرانه(CGT) و هزينه هاي مربوط به شهرداري است كه همان ماليات بر ارزش افزوده مي شود. همچنين شما بايد به عنوان يك فرد غير مقيم ماليات بر درامد غير مستقيم را هم پرداخت نماييد.

اگر اين ماليات ها بصورت ساليانه و در زمان هاي خود پرداخت شده باشند كه هيچ ولي در غير اينصورت بايد در هنگام انتقال ملك هزينه هاي مربوط به سال هاي قبل را هم به نرخ روز پرداخت شود.توجه داشته باشيد كه در اسپانيا شرايط زمين در هنگام ثبت زمين تعيين و مشخص شده است و همه شرايط زمين در ثبت زمين تعيين شده است. به اين صورت كه اگر شما ملكي را بخريد و در زمان هاي مختلف تغييراتي را در ان اعمال كنيد  مثلا استخري در ان بسازيد بايد اين تغييرات در شرايط زمين اعمال و دوباره ثبت شود و هزينه هاي ماليات مربوط به ساخت و ساز جديد و هزينه هاي شهرداري مربوطه پرداخت شده باشد. اين موضوع در هنگام تغيير مالكيت زمين و فروش ان در صورتيكه انجام نشده باشد به روز محاسبه خواهد شد و قبل از فروش ملك بايد پرداخت شود.

خريدار نيز بايد 3 درصد ماليات براي خريد ملك پرداخت نمايد. اين نكته را در نظر داشته باشيد كه تسويه حساب هاي مالياتي و پرداخت هاي ان هميشه زمان بر است.

دارايي در كشوري مثل اسپانيا كاملا مشخص است و بدون هيچ محدوديتي متعلق به شما خواهد بود. در اين كشور فرايند استاندارد خريد ملك به اين صورت است كه خريدار چك تضميني بانكي را در دفتر اسناد رسمي و در روز امضا قرارداد فروش به فروشنده واگذار مي كند. بهترين راه داشتن يك حساب بانكي بين المللي است. شما به راحتي مي توانيد چك را در اختيار بانك قرار داده و در زمان تكميل فروش وجه ان را در حساب خود ملاحظه نماييد. در اين ميان براي انتقال پول به حساب هاي ايراني خود شركت هاي زيادي وجود دارند كه با نام FX شناخته مي شوند. اين شركت ها كار انتقال پول را براي شما به راحتي انجام خواهند داد. اين انتقال پول با همه واحد هاي پولي دنيا انجام خواهد شد.

براي هرگونه سرمايه گذاري در اسپانيا با مشاوره وكلاي اروپايي سياحتگران ساحل افتاب اقدام نماييد تا شرايط بسيار مناسبي در اين سرمايه گذاري در انتظار شما باشد.

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

estate.sahelaftab.com
02188656892

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۵:۵۰:۵۱ توسط:estatesahelaftab موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا96/9/25

 

اخذ اقامت اسپانيا:

شرايط قانوني سرمايه گذاري در اسپانيا:

نحوه سرمايه گذاري ملكي در اسپانيا

دولت اسپانيا براي جذب سرمايه گذاري هاي خارجي شرايط مختلفي را در كشور اسپانيا بوجود اورده و تسهيلات خوبي در اين زمينه ايجاد نموده است. يكي از اين شرايط اعطا ويزاي طلايي، ديگر اقامت اسپانيا، ارائه سود هاي مناسب سرمايه گذاري و شرايط مالياتي مناسب بريا سرمايه گذاران خارجي مي باشد

از جمله محبوب ترين سرمايه گذاري ها در اسپانيا سرمايه گذاري در حوزه املاك و مستغلات مي باشد. شهرك هاي توريستي با قابليت دسترسي عالي به همه مناطق اسپانيايي و اروپايي، انواع امكانات شهري و تسهيلات بهداشتي و درماني و با بهترين زير ساخت ها باعث شده تا سرمايه گذاران از همه نقاط دنيا به اين سرزمين سرازير شده و خانه و مستغلات زيادي در اين مناطق خريداري نمايند.

براي خريد ملك و مستغلات راه ها و شرايط مختلفي ديده شده و همواره در انواع سايت ها و گزارشات در خصوص خريد ملك در اسپانيا توضيح داده شده است. اما با توجه به اينكه خريد ملك و مستغلات زيادي در اسپانيا توسط ايراني ها صورت گرفته در اين مقاله براي خريد خانه هاي شما در اسپانيا اطلاعاتي ارائه مي شود.

جداي از خدمات مشاوره اي و تخصصي كه موسسه حقوقي سياحتگران ساحل افتاب مي تواند به شما براي فروش خانه هايتان در اسپانيا ارائه نمايد شما مي توانيد از وب سايت تخصصي ابن گروه كه به خريداران املاك و مستغلات در اسپانيا ارائه خدمات مي كند نيز بهره بگيريد. در اين وب سايت ها شما مي توانيد به راحتي اقدام به جستجوي املاك خود بكنيد

اما با توجه به اينكه شما درك قوي اي از ارزش املاك ، روند خريد و فروش، اينده املاك  و مسائل حقوقي خريد و فروش ملك نداريد بهتر است اين كار توسط مشاورين املاك و در شرايط بهتر توسط كارشناسان ما انجام شود.و اطمينان خواهيد داشت كه ملك خود را در شرايط مطلوب با قيمت مناسب و در كمترين زمان به دست آورده ايد و مشكلات حقوقي هم نخواهيد داشت.

توصيه ما استفاده از خدمات حقوقي و مشاوره در زمينه املاك گروه بين المللي سياحتگران ساحل افتاب مي باشد.

موسسه حقوقي سياحتگران ساحل افتاب با اغلب مشاورين و شركت هاي حقوقي معتبر اسپانيا در همه مناطق اين كشور در ارتباط و همكاري نزديك مي باشد و به همين دليل اگر انتخاب شما سياحتگران ساحل افتاب باشد ضمن پرداخت كميسيون به قيمت ايران مي توانيد اطمينان داشته باشيد كه ملك شما براي فروش با بسياري از مشاورين املاك اسپانيا مطرح شده است.

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

estate.sahelaftab.com
02188656892

 

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۵:۲۱:۵۴ توسط:estatesahelaftab موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا96/9/18

 

اخذ اقامت اسپانيا:

شرايط قانوني سرمايه گذاري در اسپانيا:

تعميرات و بيمه

وظيفه نگهداري و تعميرات ملك در زمان استفاده بر عهده مستاجر مي باشد. صاحب خانه مي تواند در صورت نياز خودش براي تعميرات با سپردن ملك به افراد ديگر اقدام نمايد ولي هزينه تعميرات را بايد از مستاجر مسترد نمايد.

مستاجران همچنين از بيمه مسئوليت براي پوشش خسارت هاي اموال در زمان عقد قرارداد ملك برخوردار مي شوند هر چند اين موضوع اجباري نيست.  مستاجر همچنين مي تواند به صاحب خانه اين اجازه را بدهد تا در هر زمان نسبت به بهبود شرايطي در ملك اقدام نمايد . به طور كلي مستاجر براي پرداخت هزينه هاي بهبود در ملك نبايد هزينه اي پرداخت نمايد و مسئوليتي در اين خصوص ندارد .

جبران خسارت هاي صاحب خانه و خاتمه دادن به مدت اجاره

اخيرا قانوني دراسپانيا مصوب شده كه به صاحب خانه اجازه مي دهد مدت قرار داد را در صورتيكه مستاجر نتواند هزينه اجاره را پرداخت نمايد به پايان برساند. مستاجر بايد در پايان هر ماه و يا هر مدت مشخص هزينه اجاره را پرداخت نمايد در غير اينصورت صاحب خانه مي تواند در خصوص عدم پرداخت اجاره شكايت نمايد.

در هر شرايط مستاجر نمي تواند از پرداخت اجاره سر باز بزند. همچنين در صورت نقض مدت اجاره مستاجر مي توان از صاحب خانه شكايت كند . همچنين مستاجر بايد دقيقا مبلغ تعيين شده را براي اجاره بها بپردازد و نمي تواند به دلايل مختلف مقداري از ان را كسر كند.

صاحب خانه پس از عقد قرار داد مسكن بايد دقيقا همان ملكي كه در قرارداد تعيين شده را در اختيار مستاجر قرار بدهد و نمي توان مستاجر را به مكان ديگري انتقال بدهد.

سرمايه گذاري در اسپانيا بخصوص در حوزه املاك و مستغلات براي سرمايه گذاران اينده درخشاني به همراه دارد. اما بايد براي سرمايه گذاري در اين حوزه با نهايت دقت در عقد قرارداده  اقدام شود. اين نوشتار تنها بخشي كلي از قوانين و مقررات حاكم فعلي در حوزه املاك و مستغلات اسپانيا بود كه در شرايط  مختلف و به دلايل زيادي مي تواند يا اين قوانين دچار تغييرات و يا تبصره هايي باشد.

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

estate.sahelaftab.com
02188656892


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۳:۵۷:۵۸ توسط:estatesahelaftab موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا96/9/14

اخذ اقامت اسپانيا:

شرايط قانوني سرمايه گذاري در اسپانيا:

شرايط اجاره

بنگاه ها و شركت هاي معاملات املاك از طرف صاحبخانه كاملا مختار به مذاكره با مستاجر بوده و مي توانند نتيجه را به اطلاع صاحب خانه برسانند. صاحب خانه بايد به صراحت مسئوليت ها و اختيارات مستاجر را مشخص نمايد.

اگر مستاجر بخواهد اجاره نامه خود را به فرد ديگري انتقال بدهد بايد اين موضوع را به اطلاع صاحب خانه از قبل برساند. مفاد مندرج در اجاره نامه بايد توسط مستاجر جديد تا پايان اجاره به صورت كامل رعايت شود. مستاجر جديد همچنين بايد تعهدات و اسناد مشابه مستاجر قبلي را تهيه و به صاحب خانه تحويل دهد.

صاحب اموال اجاره شده چه ملك مسكوني باشد و چه تجاري مسئول پرداخت ماليات بر مالك مي باشد و مستاجر در اين خصوص مسئوليتي نخواهد داشت. همچنين صاحب خانه هزينه هاي ديگر اجتماعي ملك را هم بايد پرداخت نمايد. البته اين هزينه ها شامل هزينه هاي برق، گاز و تلفن نمي باشد. همچنين ممكن است صاحب خانه با مستاجر توافق نمايد كه ميزاني از مبالغ اجتماعي و يا ماليات را مستاجر تقبل نمايد.صاحب خانه همچنين نسبت به اشخاص ثالث مسئوليت دارد و بايد تمامي تعهدات و مسئوليت هاي ملك را در زمان اجاره تعيين نمايد.

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

estate.sahelaftab.com
02188656892

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۱۰:۴۲ توسط:estatesahelaftab موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا96/9/12

 

اخذ اقامت اسپانيا:

شرايط قانوني سرمايه گذاري در اسپانيا:

پرداخت اجاره بها

براي ميزان پيش پرداخت و هزينه اجاره طرفين بايد با هم به توافق برسند واگر هيچ توافقي در بين نباشد صاحبخانه است كه ميزان اجاره را براي هر سال تعيين مي كند و درصدي نيز مي تواند به  عنوان اضافه درصد ساليانه براي اجاره تعريف شود. ماليات بر ارزش افزوده نيز به اين موضوع بستگي دارد كه ملك مورد اجاره مسكوني و يا شركتي است.

طول مدت اجاره نامه و امنيت پرداخت ها

قوانين مربوط به اجراه نامه به منظور ارتقا بازار كار و سهولت استفاده  و همچنين امنيت بيشتر براي صاحبين املاك به مدت سه سال كاهش داده شده است.همچنين حداقل مدت اجاره براي مكان هاي تجاري و شركت ها 5 ساله در نظر گرفته شده است. اين مدت در هر زمان مي تواند براي دوره هاي بعدي نيز تمديد شود مگر اينكه هر كدام از طرفين خواهان ادامه اين شرايط نباشد.

صاحب خانه حق دارد در صورت خسارت به ملك و يا اموال خود از مبغ پيش پرداخت هزينه خسارت را كسر نمايد.

البته لازم به ذكر است در بدو ورود وام به ايرانيان تعلق نمي گيرد.

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

estate.sahelaftab.com
02188656892

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۸:۵۶:۰۴ توسط:estatesahelaftab موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا96/9/9

 

اخذ اقامت اسپانيا:

شرايط قانوني سرمايه گذاري در اسپانيا:

ديگر تكنيك هاي تامين مالي املاك و مستغلات

ايا از اوراق بهادار ، ضمانت هاي فروش و اوراق ملكي  و ساير اسناد اعتباري ديگر هم مي توان براي تامين مالي املاك و مستغلات بهره برد يا خير؟

فروش و عودت املاك نيز يكي ديگر از روش هاي تامين مالي املاك مي باشد . اين روش را برخي از بانك ها و موسسات مالي اسپانيا انجام مي دهند و در همه جا مرسوم نيست.  اين موسسات از طريق فروش دفاتر خود به مشتريان خود سرمايه گذاري مي كنند  و سپس انها را دوباره در صورت عدم تامين مالي بازمي گردانند. با اين روش موسسات بودجه خود را افزايش مي دهند و مشتريان تنها سود حاصل از مشاركت خود را دريافت مي كنند. در واقع اين روش يك نوع روش مشاركتي به شرط تمليك در صورت موفقيت براي پرداخت اقساط است.

اجاره املاك و مستغلات

مذاكره و عقد اجاره نامه

مفاد قرارداد اجراه نامه مي تواند به صورت كلي ازادانه تنظيم شود. با اين وجود قانون املاك و مستغلات اسپانيا برخي از شرايط مورد نياز براي يك اجاره نامه مانند مدت اجراه نامه و تضمين ها را تعيين نموده است.

اجاره مي تواند در دفاتر اسناد رسمي و يا بصو ت خصوصي بين طرفين منعقد شود ولي بهتر است رسمي شود. براي اين منظور بايد هر  يك از طرفين شرط نمايد كه اجاره نامه در دفاتر رسمي به ثبت برسد. در صورت ثبت قرارداد اجاره در دفاتر رسمي مواردي مشمول اين قرارداد مي شود مانند اينكه در صورت بروز خسارت ميزان خسارت از مبلغ وديعه و پيش پرداخت كسر خواهد شد.

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

estate.sahelaftab.com
02188656892

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۹ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۱۲:۱۷ توسط:estatesahelaftab موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا96/9/7

 

اخذ اقامت اسپانيا:

شرايط قانوني سرمايه گذاري در اسپانيا:

امور مالي املاك و مستغلات

  وام هاي مطمئني كه به املاك و مستغلات تعلق مي گيرد

معمولا موسسات مالي و بانك ها بسته به ميزان سرمايه و بودجه افراد به انها وام مي دهند. وام هاي مسكن نيز بر اساس ائين نامه ها و اسناد رسمي ملك ارائه مي شوند و اين اسناد بايد به نام فرد وام گيرنده در دفاتر اسناد رسمي ثبت شده باشند. پس از ثبت زمين در دفاتر اسناد رسمي وام مسكن در اولويت خود صاحب ملك كه سند به نام اوست قرار دارد تا اشخاص ثالث ديگر . افرادي كه خواهان داشتن ملك هستند مي توانند ابتدا ملك را به نام بزنند و سپس براي وام ان اقدام نمايند. 

بانك ها و موسسات مالي ارائه دهنده وام امنيت پول پرداختي خود را از طريق فرايند هاي قانوني خاصي  كه مالكيت ملك را در صورت عدم بازپرداخت اقساط به انها مي دهد ايجاد مي كنند. مبلغ وام دريافتي در صورت فروش ملك بصورت اولويت براي انتقال ملك از قيمت زمين بايد تسويه گردد.

وام دهندگان به منظور ضمانت وام مسكن خود مواردي را به طور فزاينده اي به اسناد مورد درخواست خود اضافه مي كنند. از جمله مدارك مورد نياز بانك ها و موسسات مالي براي اعطا وام مي توان به موارد زير اشاره نمود:

  • وام گيرندگان بايد بيمه نامه مسئوليت مدني را به عنوان ضمانت وام در اختيار بانك قرار دهند
  • اسناد مسكن و يا موارد مالي ديگري كه موضوع وام نيست به عنوان ضمانت در اختيار بانك قرار مي گيرند( مانند اموال غير منقول سپرده شده در بانك ها)
  • دريافت تضمين هاي شخصي از وام گيرنده
  • تعهدات بيشتر از دارايي هاي يك فرد در بيمه و يا وجوهي كه در موسسات مالي دارد.

وام هاي دريافتي مسكن نمي توانند به مصارف ديگر مانند مصارف محيط زيستي برسند. اگر وام گيرنده دچار ورشكستگي شود از روش جايگزين تعريف شده براي جبران خسارت استفاده مي شود. هر وام مسكن اعطايي يك ارزيابي ارزش مسكن را خواهد داشت. بنابر اين در صورتيكه وام گيرنده ورشكست شود و يا نتواند اقساط وام را پرداخت نمايند بانك پس از فرجه قانوني اموال و اسناد ملك را در حراج عمومي به نام بانك واگذار خواهد كرد.

قيمت ملكي كه در زمان حراج به فروش مي رود بسته به ارزيابي ارزش ملك دارد كه در زمان امضا قرار داد وام تعريف شده است.  اين ارزش در واقع نوعي تضمين براي هر دو طرف مي باشد.  براي درصد هاي قيمت پايين تر از ارزش واقعي ملك نمي توان دارايي را در حراج فروخت و طبق قانون نبايد اين دارايي حراج شود. اين موضوع بسته به مكان، شرايط و ساير موارد ديگر دارد .

برخي از پرداخت وام ها براي پروژه هاي ساختماني با حق دريافت درامد و سود از درامد حاصل از پروژه تضمين مي شود.اين نوع ضمانت اغلب در پروژه هاي مربوط به انرژي هاي تجديد پذير اتفاق مي افتد. به عنوان مثال براي احداث مزارع بادي و باغ هاي خورشيدي ، زيست توده و …

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

estate.sahelaftab.com
02188656892

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۷ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۳۴:۱۶ توسط:estatesahelaftab موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا96/9/4

 

اخذ اقامت اسپانيا:

شرايط قانوني سرمايه گذاري در اسپانيا:

سلسه مراتب تكميل قرارداد

براي عقد قرارداد املاك و مستغلات چه مدارك و تداركاتي نياز است؟ چگونه تغيير نام مالك صورت مي گيرد و اينكه الزماتي كه بايد در قرار داد ديده شود چيست؟

در اسپانيا براي نقل و انتقال اموال رسمي و منقول بايد قوانين و مقررات خاصي رعايت شود. اين نقل و انتقال توسط شركت هاي معاملاتي انجام مي شود و شعار آنها پرداخت پول نقد در ازا كليد ملك مي باشد.نقل و انتقال اموال تا زماني كه نياز به ثبت سند براي ملك باشد افراد شخص ثالث را تحت تاثير قرار نمي دهد. انتقال سند بايد در مراجع اسناد رسمي انجام شود . سند بايد در اسناد رسمي ثبت شود.

دفتر اسناد رسمي بايد هويت شاهدان و حاضرين و مدارك مالكيت و گواهينامه ها و اسناد مرتبط با زمين را كه نشان مي دهد تمامي تعهدات مالي و مالياتي زمين انجام شده دريافت نمايد.

مسائل مربوط به تغييرات شرايط آب و هوايي

دولت اسپانيا مقررات خاصي براي سيستم مالياتي خود به منظور رعايت الزامات ملي و اتحاديه اروپا براي كاهش گاز هاي گلخانه هاي منظور كرده است. اين اقدامات عبارتند از:

  • برقراري ماليت هاي زيست محيطي براي جلوگيري از استفاده از سوخت هاي فسيلي
  • ايجاد انگيزه هاي مالياتي براي تشويق ايجاد پروژه هاي سودمند براي محيط زيست.
  • الزام براي دريافت گواهينامه هاي مصرف بهينه انرژي در ساختمان هاي نو ساز .

اما اينكه ايا قوانين مربوط به رعايت شرايط محيط زيستي و رعايت مصرف انرژي در قرارداد ها اورده مي شود يا خير  تنها خريدار يا اجاره كننده ملك موظف است گواهينامه هاي مصرف بهينه انرژي ساختمان را از مالك قبلي دريافت و ملاحظه نمايد. اما اينكه در قرار داد اين موضوعات اورده شود كاري غير مرسوم است و نيازي به اين كار نيست.

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

estate.sahelaftab.com
02188656892

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۴ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۹:۵۲:۰۱ توسط:estatesahelaftab موضوع:

اخذ اقامت اسپانيا96/9/1

اخذ اقامت اسپانيا:

شرايط قانوني سرمايه گذاري در اسپانيا:

تعهدات

آيا فروشنده در قبال خريدار تعهد و الزامات قانوني در صورت مشكل دار بودن زمين دارد يا خير ؟

توسعه دهندگان ساخت و ساز در اسپانيا مسئول هرگونه اتفاقاتي هستند كه در هنگان ساخت زمين  ممكن است براي ساختمان اتفاق بيافتد. اين شركت ها تا دو سال مسئوليت قانوني زمين را بر عهده دارند و براي بيش از ده سال مسئوليت خود سازه ساختمان را بر عهده خواهند داشت.

قانون مدني اسپانيا حاوي مجموعه اي از قوانين است  كه از خريدار عليه فروشنده محافطت مي كند. به طور معمول خريداران مي توانند عليه فروشندگان در خصوص هرگونه پنهان كاري و نقص در معامله شكايت كنند.

با اين حال فروشندگان تعهدي بنسبت به خريدار نخواهند داشت در صورتيكه پس از معامله دولت اموال را از خود سلب مسئوليت كرده باشد. اطلاعات موجود در باره ملك نشان مي دهد كه مالكيت ملك در دست چه كسي است و اينكه ايا در حال حاضر ملك در اشغال كسي هست يا خير. اما خريداران نخواهند دانست كه ايا  تغيير برنامه اي براي سلب مالكيت در اينده در خصوص اين ملك وجود دارد يا خير.

به طور كلي قوانين زيست محيطي و مسئوليت هاي بالقوه ملك براي خريدار در هنگام خريد املاك توضيح داده مي شود. از اول ژوئن 2013 هر فروشنده اي موظف است به خريدار گواهي عملكرد انرژي بدهد. گواهي عملكرد انرژي يك سند تنظيم شده توسط يك فرد متخصص است كه اين گواهي عملكرد انرژي ساختمان را در خصوص مصرف انرژي در شرايط عادي را نشان مي دهد. در اين گواهي ارزيابي هايي از مصرف انرژي آب ، گرمايش، روشنايي ، تهويه و … مي باشد. اين گواهي از A تا G به مصرف ساختمان درجه مي دهد.

خريدار بايد تمامي بررسي هاي لازم را براي اطمينان از انطباق شرايط ملك با مقررات زيست محيطي انجام بددهد. همچنين يك خريدار موظف است تمامي بررس هاي لازم را انجام دهدد كه ببيند ايا ساختمان مورد نظر او براي انجام هرگونه فعاليت احتمالي متناسب مي باشد يا خير.

املاك مي توانند داراي تعهدات و مسئوليت هاي مختلفي باشند . در اين حالت اگر زمين يا ملك بدهي هايي داشته باشد فروشنده و يا مالك مي تواند تعهد نمايد كه اين بدهي ها را پرداخت نمايد. اما در صورتيكه فروشنده و مالك قبلي نتواند بدهي خود را بدهد طلبكار مي تواند براي خود زمين مطالبه خود را ارائه نمايد و اين موضوع ربطي به صاحب ملك در زمان دادخواست نخواهد داشت.

فروشنده و خريدار مي توانند توافق نمايند كه اين بدهي را خود فروشنده تقبل نمايد ولي بايد در نظر داشته باشند كه شخص ثالثي كه بايد در هنگام اقامه دادخواست حضور داشته باشد در اين قرار داد وجود ندارد.  در اين حالت تنها فردي كه خريدار پس از مواجهه با اين دعوي با ان روبه رو خواهد بود خود  فروشنده مي باشد.

در موارد ديگر املاك تنها مي توانند تعهدات و بدهي هاي مربوط به هزينه هاي ثبت و انتقال ملك را شامل شوند.

براي مطالعه ادامه مطلب به صفحه اقامت اسپانيا در سايت گردشگري سياحتگران ساحل آفتاب مراجعه فرماييد و همچنين براي اطلاعات بيشتر با كارشناسان و متخصصين ساحل آفتاب تماس بگيريد .

estate.sahelaftab.com
02188656892


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱ آذر ۱۳۹۶ساعت: ۰۵:۳۶:۲۴ توسط:estatesahelaftab موضوع: